Douceur ♥ & TerQqa

Sex za kosmetiku a kabelku ..

16. listopadu 2009 v 23:22 | Douceur |  Everything
Říkám si a vím, že na Fashion-Girl chodí i mladší holky, které by třeba toto zrovna nemusely číst, ale prostě jsem tento článek publikovat musela, neboť se mi zdá důležité o tom něco vědět a slyšet ..

Dnes devatenáctiletá číňanka Sze nechce nikdy dopustit, aby se její otec dozvěděl o tom, co prováděla od svých šestnácti. V rámci tzv. "kompenzované schůzky" často končila se čtyřicátníky v posteli. Pak ale mohla jít nakupovat.
Začalo to nevinnou závistí. "Viděla jsem spolužačky kolem sebe, jak nosí luxusní značkové oblečení, kabelky a používají drahou kosmetiku. Všechny to provozovaly. Pak mi ukázaly internetový chat, kde jsem potkala svého prvního zákazníka." řekla pro CNN dívka, která uvedla pouze svou přezdívku Sze. "Byl to čtyřicátník. Rovnou jsme přeskočili večeři a jeli jsme do hotelu, kde jsme měli sex. Nebyl tak hrozný. Po sexu prostě zaplatil a zmizel. Byly to tak snadno vydělané peníze, že jsem se rozhodla pokračovat," dodává. Ačkoli v Hongkongu je prostituce ilegální, na tuto formu sexuální služby jsou úřady krátké. A dopad to má zejména na dívky. "Tolikrát jsem se ptala sama sebe, proč dělám zrovna tohle, abych si vydělala. Ale ten pocit nevydržel moc dlouho," říká dále Sze. Sze věděla, že si zahrává, že schůzka by někdy mohla skončit špatně. Vždy si vyjasnila pravidla při prvním telefonátu se zákazníkem. Účtovala si za setkání 350 dolarů a jasně určila, kolikrát s ní může mít dotyčný sex. Někdy podle ní chtěli vícekrát, jindy zase styk bez kondomu. Sze nakonec zachránila sociální pracovnice a přivedla ji zpět na správnou cestu. Dnes dělá v kadeřnickém salonu. "Pokoušela jsem se mluvit také s mými kamarádkami o tom, co dělají. Bohužel neposlouchají," říká.

Naprosto odsrašující případ! O nebezpečí po internetu domluvených schůzek svědčí loňský případ vraždy šestnáctileté dívky, kterou ve svém bytě rozřezal 24letý Ting Kai-tai. Části těla poté spláchnul do záchodu. Nyní si odpykává doživotní trest.
  • Zdroj textu: Metro
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byly byste ochotny někdy na tuto "kompenzovanou schůzku" přistoupit ??

Ano ..
Ne ..

Komentáře

1 ANETNELLY SB ANETNELLY SB | E-mail | Web | 20. listopadu 2009 v 22:46 | Reagovat

pání :-O

2 Nikolína:-* Nikolína:-* | Web | 24. listopadu 2009 v 18:58 | Reagovat

drsnééé:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama