Douceur ♥ & TerQqa

Listopad 2009

How normal are you when you are being bad ?? :-)

28. listopadu 2009 v 13:40 | Douceur |  Everything
Co všechno jsou ženy schopné udělat k jejich spokojenosti či v opilosti ??

Party Girls by Tommaso Awerbuch by Tommaso Awerbuch Ph.

Šest podivných věcí, které ale opravdu normální jsou ..
 • Opilost na pracovní vánoční párty. 13% žen se líbalo s někým, kdo se jim ani nelíbil a 5% žen dokonce mělo slavnostní sex se svým šéfem!
 • Žárlivost vašeho přítele. 15% z vás si změní svůj partnerský stav na Facebooku na 'nezadaná' či 'je to složité', jen proto aby žárlil.
 • Pomlouvání přátel za jejich zády. 26% žen každý den odešle nebo přijme alespoň jednu pomluvačnou zprávu.
 • Nákupy bez rozmyslu. 28% žen měsíčně utratí více peněž, než vydělá.
 • 'Vánoční nemoc.' Jedna z pětadvaceti žen v práci předstírá nemoc, aby měla více času na vánoční nákupy.
 • Lhaní prodavačce. Třetina z vás si koupí šaty, vezme si je na večírek a poté je zpět vrátí do butiku. Přiznáte se mi ?? :-)
V číslech ..
 • 19% žen v opilosti poslalo nějakému muži nepromyšlenou SMSku.
 • 54% mlsných žen krade svým spolupracovníkům sladkosti nebo čokoládu.
 • 1 z 5ti žen podvede svého dlouhodobého přítele právě v prosinci.
 • 1 ze 4 žen přizná svému kolegovi, že na něj na vánočním večírku myslela.

Leighton Meester for GQ Magazine, December '09 ..

28. listopadu 2009 v 0:02 | Douceur |  Gossip Girl
Krásná brunetka Leighton Meester, kterou jistě všichni znáte především ze seriálu "Gossip Girl", byla již několikrát jmenována mezi nejžhavější mladé herečky Hollywoodu. Tentokrát nafotila opravdu žhavý photoshoop pro pánský americký GQ magazín, který se objeví již v prosnicovém vydání. Pánové, kteří si tento časopis koupí, budou mít Vánoce již o několik dní dříve .. :-)
 • V rozhovoru pro GQ magazín Leighton Meester uvedla, že si myslí, že seriál "Gossip Girl" sleduje stejný počet žen jako mužů, "Muži si často říkají, že když se na to dívají jejich přítelkyně, tak oni také. Většinou ale v soukromí. Občas se mi stane, že za mnou někdo příjde a řekně, 'Jsem policejní důstojník ve Washingtonu D.C. a každému říkám, že v pondělí večer pracuji. Ve skutečnosti se dívám na "Gossip Girl.' "

Leighton Meester


My first Thanksgiving Day ..

26. listopadu 2009 v 19:23 | Douceur |  Everything
Dnes jsem poprvé ve svém životě zažila oslavu Dne díkůvzdání. Ne, nepřestěhovala jsem se na druhý konec světa, jen jsem letošním rokem začala chodit na anglicko-české gymnázium.

Všichni naši učitelé na angličtinu jsou Američané, a tak se rozhodli poslední čtvrtek měsíce listopadu oslavit jejich národní svátek. Oslava tedy připadla na dnešní den. Dopoledne jsme se normálně učili, ale někdy okolo 12h. jsme se společně s učiteli vydali do restaurace poblíž naší školy. K obědu se klasicky podával krocan s rozmačkanými bramborami, nádivkou a brusinkami. Po hlavním chodu nás čekal dezert, a to dýňový koláč. Musím říct, že jsem se obou dvou chodů docela obávala, ale pochutnala jsem si. Krocan chutnal jako o malinko tužší kuře, nádivka byla velmi podobná našim houskovým knedlíkům a kousky dýně v dýňovém koláči mi připomínaly sušené meruňky. Po vydatném obědě jsme se vydali zpět do školy, kde jsme si po zbytek vyučování vyráběli indiánské čelenky, vyráběli podle své fantazie svého třídního krocana, sepsali si seznam toho, za co jsme vděční a hrály různé hry. Já jsem se žádné hry nezúčastnila, koukat mi opravdu stačilo. Hra s názvem "Chubby Bunny" mě obzvlášť zaujala. Tuto soutěž vyhrává ten, který si do pusy narve co nejvíce bonbonů Marsmallow a po každém přidání jednoho bonbonu zvládne říct "Chubby Bunny" (během soutěže žádný z bonbonů nesmí sníst ani rozkousat). Musím říct, že když mí spolužáci měli v ústech již osmnáct Marsmallownů, připadali mi nechutní .. Fuj! jen si na to vzpomenu. Tato hra a mnoho dalších se prý při techto oslavách hraje každoročně. Vím, zakončení souhrnu dnešního dne není příliž hezké, ale musím vám říct, že celý dnešní den jsem si příjemně užila .. :-)

 • Den díkůvzdání je tradičním severoamerickým svátkem.
 • Den díkůvzdání se v USA slaví každý rok čtvrtý čtvrtek v listopadu.
 • V Den díkůvzdání si lidé připomínají svoji vděčnost ke věcem, které mají.
 • Ke slavnostní večeři na Den díkůvzdání patří krocan, nádivka, brusinky a dýňový koláč.
 • Každoročně se na Den díkůvzdání v USA spotřebuje až kolem 50 000 000 krocanů.
Jak jste na tom vy ?? Slavili jste už někdy Den díkůvzdání a jedli krocana, nádivku či pravý dýňový koláč ?? A za co jste vy vlastně vděční ??


Victoria’s Secret Fashion Show after party at M2 Ultra Lounge ..

21. listopadu 2009 v 18:10 | Douceur |  Other models
Jak už jsem psala - ve čtvrtek večer se v New York City konala velmi očekávaná módní přehlídka značky luxusního prádla Victoria's Secret. Samozřejmě u žádné takovéhle akce nesmí chybět after party, která se tentokrát konala v klubu M2 Ultra Lounge. Ukázaly se tam všechny modelky, které předváděly, skupina Black Eyed Peas, která na přehlídce také měla své vystoupení a mnoho dalších. Nevím co to ty modelky mají za móresy, že většina z nich ukazovala fotografům své zadečky. Uznávám, že mají nádherné postavy, ale také by nám mohly ukázat jejich okouzlující šaty zepředu, nemyslíte ??

Heidi Klum


Fantastická zima v Coffee Heaven ..

21. listopadu 2009 v 17:12 | Douceur |  Everything

V pátek odpoledne jsem měla trochu více času, neboť jsem se měla sejít se svou kamarádkou a na domluvené místo jsem dorazila již o hodinu dříve. Nevyplatilo by se mi se vracet domů, tak jsem zamířila do nejbližší kavárny. Jako první jsem uviděla mé oblíbené Coffee Heaven, které je podle mne srovnatelné i se Starbucks. Samozřejmě, Starbucks je americká společnost, takže mnozí na ni nedají doplatit, ale já upřednostňuji Coffee Heaven. Káva i ostatní sortiment je téměř stejný a ceny nižší, což se mi zamlouvá. Proč bych měla někde dávat za kávu přes 100,- Kč, když si ji za rohem ve stejné kvalitě mohu koupit levněji ?? Nejsem žádný velký šetřil (co si budeme povídat, v Coffee Heaven to také není nejlevnější), ale jen tak vyhazovat peníze se mi opravdu nechtějí.

U obsluhy jsem si objednala klasiku, Caffé latte. Slečna za kasou se mile usmála a nabídla mi aktuální zimní nabídku - Caffé latte s bílou čokoládou a okvětními lístky růže nebo Caffé latte s perníkem a lískovými oříšky. Vybrala jsem si první možnost. Musím říct, že jsem od toho moc neočekávala, ale opravdu jsem si pochutnala. Latte miluji, bílou čokoládu také a okvětní lístky růže tomu dodaly to pravé. Těm, kteří nejsou moc na sladké nápoj nedoporučuji, ale ti ostatní, kteří mají rádi čokoládu a další sladkosti, ať okamžitě běží. :-)

V aktualní zimní nabídce Coffee Heaven dále najdete perníkový muffin se sušeným ovocem, brownie z bílé a tmavé čokolády, skořicový či rozinkový bagel a samozřejmě další pochoutky ze stálé nabídky.

Užijte si fantastické zimní dobroty a sezónní kelímky "Love the taste of winter" v mé oblíbené kavárně ..


Victoria’s Secret Fashion Show ..

21. listopadu 2009 v 0:42 | Douceur |  Other models
Ve čtvrtek večer se v New York City konala jedna z nejočekávanějších a nejdiskutovanějších módních přehlídek roku, a to přehlídka světoznámé značky spodního prádla Victoria's Secret. Na mole se samozřejmě ukázali již velmi dobře známí andílci této značky jako Heidi Klum, Marisa Miller, Doutzen Kroes, Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr a Chanel Iman, ale také novější tváře jako Abbey Lee Kershaw, Candice Swanepoel, Caroline Winberg, Erin Heatherton, Lyndsey Scott či Lily Aldridge. Modelka Adriana Lima si letošní ročník nechala utéct, neboť před několika týdny se jí narodilo miminko, ale příští rok jistě nebude chybět!

Celá kolekce je rozdělena do několika směrů - glamour (luxusní prádlo i doplňky), tropic (mušle a inspirace přírodou), future (inspirace vesmírem) a hippies (volnost, mír a barvy). Tento rok mě nejvíce zaujala část kolekce inspirovaná dobou hippies, neboť modely byly opravdu veselé a velmi mladistvé. Také mě okouzlila Marisa Miller s podprsenkou sezony posázenou diamanty s názvem 'Fantasy Bra', kterou si lze pořídit za $3 000 000 .. ♥

Backstage před přehlídkou ..

Marisa Miller
 • Marisa Miller a podprsenka s názvem 'Fantasy Bra' s diamanty

Pod nadvládou vlněných svetříků ..

20. listopadu 2009 v 21:57 | Douceur |  Clothing
Huňatý, nebo sexy ?? Je to jedno, hlavně že to bude svetr! Letošní sezonu bez svetru prostě nepřežijete. Ale nebojte se, pro každého se najde to pravé. Sexy svetříky do pasu s výstřihem do véčka budou slušet zejména mladším ročníkům. Nosí se zásadně jednobarevné a "chlupaté". Přes elegantní bílou košili s límcem pak padnou i zralé ženě, ovšem s dokonalými mírami. A všem vyznavačkám módy bez rozdílu velikosti i věku sluší modely inspirované disko vlnou konce 80. let - volné svetříky s "netopířími" rukávy a řasením na bocích. Skryjí, co je potřeba, dopřejí pohodlí, a přesto jsou neuvěřitelně smyslné.


Z butiků ..

Pringle of Scotland Cashmere knitted cardiganPringle of Scotland Cashmere knitted cardigan
 • Pringle of Scotland

Heidi and Spencer Pratt at “The Jimmy Kimmel Show” ..

20. listopadu 2009 v 21:57 | Douceur |  Heidi Montag
Včera večer se Heidi s jejím manželem Spencerem Prattem ukázali v přímém přenosu televizní talkshow "Jimmy Kimmel Show" v Hollywoodu, kde více přiblížili jejich nově vydanou knihu s názvem "How to Be Famous". Blonďatý pár uvedl, "Všichni nám říkali, že máme napsat to, co víme a my opravdu víme, jak se stát populárními. Tak vznikla naše první kniha." Myslím, že k tomu nemusím vůbec nic dodávat ..

Heidi Montag with Spencer Pratt


The Olsen twins out for Tim Burton ..

20. listopadu 2009 v 21:45 | Douceur |  Olsen Twins
Ve čtvrtek večer vyrazily Ashley i Mary-Kate Olsen do Museum of Modern Art v New York City, kde se konal večer pocty pro Tima Burtona. Obě dvě se na akci ukázaly v zajímavých a celkem výstředních modelech. Posuďte sami ..

Ashley and Mary Kate Olsen


Colorful Milano ..

16. listopadu 2009 v 23:23 | Douceur |  Everything
Ostře červená zastavuje auta, provokuje muže. Italská metropole doslova žehná avantgardním módním výstředlkům. A to nejen, když vrcholí Fashion Week.Vivienne Westwood Anglomania Wool-blend princess coatChristian Louboutin Miss 120 platform ankle boots
 • Vlněný kabát Vivienne Westwood, kotníčkové boty Christian Louboutin

Sex za kosmetiku a kabelku ..

16. listopadu 2009 v 23:22 | Douceur |  Everything
Říkám si a vím, že na Fashion-Girl chodí i mladší holky, které by třeba toto zrovna nemusely číst, ale prostě jsem tento článek publikovat musela, neboť se mi zdá důležité o tom něco vědět a slyšet ..

Dnes devatenáctiletá číňanka Sze nechce nikdy dopustit, aby se její otec dozvěděl o tom, co prováděla od svých šestnácti. V rámci tzv. "kompenzované schůzky" často končila se čtyřicátníky v posteli. Pak ale mohla jít nakupovat.Madonna je prý moc hlučná ..

16. listopadu 2009 v 23:21 | Douceur |  Other celebs

Nijak neoslněna slávou Madonny je jedna z newyorských sousedek zpěvačky. Vadí jí, že se z Madonnina bytu příliš často ozývá hlasitá hudba a dusání tance, až se všechno třese. Proto na zpěvačku podala žalobu. Žalobu udala nedávno a uvádí v ní, že Madonna využívá bytu jako zkušebny, čímž nutí sousedy strpět "řvoucí muziku, dupání a třesoucí se zdi", a to až tři hodiny denně. Madonna ani její mluvčí zatím žalobu nijak nekomentovali.


Karolina Kurkova and family out in New York City ..

16. listopadu 2009 v 23:19 | Douceur |  Karolinka Kurkova
Včera okolo poledne vyrazili novopečení rodiče, Karolina Kurkova a Archie Drury, společně s jejich dvoutýdenním synem Tobinem Jackem na rodinný oběd a na nákup do Whole Foods Grocery Store v East Village v New York City.
 • Minulý týden maminka a modelka Karolina Kurkova sdělila OK! magazínu, "Vždy jsem chtěa mít děti. Miluji je!"
Karolina Kurkova


Mladá fotografka Jacqueline Rivera ..

10. listopadu 2009 v 18:30 | Douceur |  Everything

Mladá americká amatérská fotografka Jacqueline Rivera představuje svůj svérzáný fotografický experiment. Je jí sedmnáct, ale svými fotografickými pracemi a kreativitou by strčila do kapsy nejednoho profíka.

Jak vás napadlo každý den vyvěsit na internet nový autoportrét?
Náhodou jsem něco podobného zahlédla na jednom blogu. Někdo se prostě obyčejně vyfotí, ale na Flickr.com jsem našla i řadu velmi nápaditých sérií. Přišlo mi, že tohle je výzva a způsob, jak se pořádně naučit fotit. Stát se fotografkou je můj velký sen.

Na většině fotek jste v různých krkolomných situacích. Jak ty fotky vlastně vznikají?
Všechny je fotím sama na desetivteřinovou samospoušť. Připravím si scénu, výraz nebo pohyb, nastavím foťák a rychle zpátky. Občas je to pořádná honička, skvělý fyzický trénink. Občas si postavím kameru
hodně daleko a pak je to běh

o každou vteřinu. Na každou fotografií potřebuji zhruba šedesát pokusů, tak si představte, kolik toho asi naběhám. Je to také technická výzva, abych přitom všem běhání a nastavování byla schopná vyfotit obrázek ostře. Párkrát si vymyslím tak složitou scénu, že potřebuji pomoct. Asi dvakrát jsem zapojila svého pětiletého brášku a nechala ho, aby zmáčknul spoušť, protože bylo prostě nemožné běhat pořád tam a zpátky. Je to můj velký pomocník.


Lindsay Lohan out at Izaka-Ya restaurant ..

10. listopadu 2009 v 18:28 | Douceur |  Lindsay Lohan
Včera večer zastihli paparazzi Lindsay Lohan při odchodu z Izaka-Ya restaurant ve West Hollywoodu. Jsem ráda, že je vidět, že jí a jen nedrží hladovky, jako tomu bylo ještě nedávno ..

Lindsay Lohan


Lady GaGa at the ACE Awards ..

7. listopadu 2009 v 0:49 | Douceur |  Celebrations & parties
V pondělí večer se velmi originální blonďatá zpěvačka Lady GaGa ukázala na již 13. ročníku ACE Awards, který se konal v Cipriani 42nd Street v New York City. Lady GaGa opět předvedla naprosto bláznivý, sebevědomý a zároveň dokonalý model v podání oblečení z dílny Marca Jacobse a botiček na platformě od Johna Galliana. Ona se opravdu ničeho nebojí .. :-)

Lady GaGa


Leighton Meester and Ed Westwick on the set of “Gossip Girl” ..

7. listopadu 2009 v 0:49 | Douceur |  Gossip Girl
Ve čtvrtek dopoledne zachytili paparazzi mladou herečku Leighton Meester s jejím kolegou a současně seriálovým přítelem Edem Westwickem při natáčení další části známého amerického seriálu "Gossip Girl" z prostředí New York City. Tentokrát se mi celkový outfit Leighton nebo-li Blair Waldorf nelíbí, ale oceňuji na něm, že nic není se stejným vzorem či ve stejné barvě, přesto vše skvěle ladí ..

Leighton Meester with Ed Westwick


Jak šel čas .. Missoni

7. listopadu 2009 v 0:49 | Douceur |  Other designers & brands
 • Ottavio a Rosita Missonovi se potkali roku 1948 na OH v Londýně, kde Ottavio reprezentoval Itálii v běhu na 400 metrů překážek.
 • Po svatbě v roce 1953 si zařizují vlastní krejčovskou dílnu v lombardském městečku Gallarate.
 • Roku 1958 v Miláně uvádějí svou první kolekci nazvanou Milano-Simpathy.
 • V roce 1967 si prožili pěkné faux pas aneb modelky bez spodního prádla na módním týdnu v paláci Pitti.
 • Roku 1982 představují svůj první parfém. Licenci na parfémy značky Missoni později odkupuje Estée Lauder.
 • V průběhu roku 1983 Missoniovi oblékají inscenaci Lucie z Lammermooru v La Scale, včetně Luciana Pavarottiho.
 • Roku 1998 hlavní uměleckou funkci přebírá po matce dcera Angela. Rosita se později nechala slyšet, že o módu v průběhu devadesátých let ztratila zájem.
 • Současně roku 1998 uvádějí na trh levnější variantu značky M Missoni, již vyrábí a distributuje firma Marzatto.
 • V roce 2005 Missoni a Rezidor Hotel Group podepisují dohodu o otevření řetězce Hotel Missoni, který by do roku 2012 měl začít budovat třicet hotelů. První z nich byl otevřen v červnu v Edinburghu. Do konce roku by měl být otevřen další v Kuvajtu, ještě před mistrovstvím světa ve fotbale pak třetí - v Kapském městě.

Rachel Bilson out shopping in Los Angeles ..

7. listopadu 2009 v 0:48 | Douceur |  Rachel Bilson
Ve čtvrtek odpoledne zastihli paparazzi herečku Rachel Bilson společně s nějakou ženou, teď si opravdu nejsem jistá, kdo to je, před Michael's Arts & Crafts store. Z nákupu si Rachel odnesla malá dekorativní světélka, nástěnku a obraz. Zajímalo by mne, jak to u ní doma vypadá .. :-)

Rachel Bilson


Lindsay Lohan at Heathrow Airport ..

7. listopadu 2009 v 0:48 | Douceur |  Lindsay Lohan
Ve čtvrtek dopoledne zastihli paparazzi usmívající se, zdravě vypadající a milou Lindsay Lohan na Heathrow letišti v Londýně ..

Lindsay Lohan