Douceur ♥ & TerQqa

Naučte se lidem říkat "Ne!" ..

26. října 2009 v 17:14 | Douceur |  Other models
Všechny ji moc dobře známe, všechny bysme chtěli mít kariéru, jako má ona, všechny bysme chtěly být krásné jako je ona a všechny bysme chtěly vydělávat jako ona. O kom je řeč ?? Správně, o kanadské modelce se jménem Coco Rocha.

Mikhailu Rocha, tak zní její rodné jméno, objevil modelingový agent v jejích 14 letech. Od té doby, již 7 let, předvádí na molech zvučných jmen, jako jsou Dolce&Gabbana, Louis Vuitton, Marc Jacobs, Prada a Chanel. Nedávno, jako jednu ze svých posledních prácí, Coco představila nové hudební video s názvem "She's a Genius", které oslavuje módní průmysl.



  1. She's a Genius ukazuje jeden den vašeho života. Jak vypadá váš běžný den ?? Jdu do práce, udělám nějaké fotky a jdu zpět domů. Není to tak fascinující. Někdy jdu do kina nebo ven na večeři. Je to život obyčejné pracující dívky.
  2. Máte nějaký recept na to, jak se stát supermodelkou ?? Musíte být prostě sami sebou. Mnoho dívek neumí říct "ne", ale nejúspěšnější modelky jsou právě ty, které lpí na svých hodnotách.
  3. Fotky ze zákulisí často ukazují modelky, jak kouří. Jak trávíte čas v zákulisí vy ?? Čtu knihy. Jsem romantický typ. Čtu knihy jako například Rozum a cit od Jane Austenové. Teď právě čtu Dějiny lásky.
  4. Jaký je nejnezdravější zvyk modelek ?? Nerada komentuji zvyky druhých lidí. Ale kouření cigaret vás určitě neudělá úspěšnějším v této branži. Stejně jako vás úspěšnou neudělá, když nebudete jíst.
  5. Jak si udržujete svou figuru ?? Jím mnoho ovoce a salátů. Mám postavu tanečnice, což znamená, že je víc šlachovitá. Proto si musím dávat větší pozor na to, co sním před přehlídkou. Svaly totiž navypadají na fotkách dobře.
Rady Coco Rochy
Držte se svých morálních hodnot. Nedívejte se na obálky magazínů a neříkejte: "Chci vypadat jako ona." Lidé si totiž často neuvědomují, jak moc jsou módní fotky upravované. Musíte je brát spíš jako umělecké dílo než jako skutečnost.
  • Zdroj: Metro World News
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama