Douceur ♥ & TerQqa

He has no idea ..

26. října 2009 v 17:27 | Douceur |  Everything

Jednoho dne jsem potkala jednoho kluka a rychle se do něj zamilovala. Všechno bylo uspěchané i perfektní, byli jsme posedlí jeden druhým. Chtěl mi říkat, že jsem ta nejkrásnější dívka, jakou kdy viděl. Chtěl říkat "jsi úžasná" každou hodinu. Když to vyslovil, nebyla to jen fráze, byla to pravda. Pravda v jeho očích. Musela jsem ho opustit a přitom jsem věděla, že se nemohu distancovat daleko.

Měla jsem mnoho choutek, protože dlouho sama nikdy nevydržím. Přerušila jsem všechna spojení, těžce odolávala, překonávala bolestivé chvíle hezkých vzpomínek, úmyslně ho poslala k vodě a odcizila se mu, tak že mě nechal. Bylo pro mě opravdu hodně těžké být kamarády. Myslela jsem si, že bude lepší, když nebudeme v kontaktu vůbec.

Zmýlila jsem se. Bylo to to nejhloupější rozhodnutí v mém životě, protože jsem přišla na to, že když někoho dobře neznáte, tak se nikdy nad ním nemůžete povznést. Pravda je, že jsem ho neznala dobře. To co bylo mezi námi, bylo velmi krátké. Skončilo to ještě předtím, než jsem stačila poznat, zda by nám to společně klapalo a jestli by byl on pro mě tím pravým. Později, když jsem měla vztahy s mnoha dalšími mužskými, srovnávala jsem je s klukem, kterého jsem sotva znala, takže všichni brzy skončili. Jelikož jeho paměť je opravdu perfektní, je to nepomíjející, protože náš vztah nikdy nebyl dořešen. Nemám čas na odhalování jeho nedostatků, na vtípky, které mě rozčilují a na argumenty, které rozvrací vztah kousek po kousku. Nedala jsem mu šanci, aby mi ukázal tuto stránku jeho osoby. Vše co mi zůstalo jsou vzpomínky na ten nový vzrušující pocit, na chvění, které jsem cítila, když se mě dotýkal, na elektrické jiskřičky, které jsem viděla, když jsme se líbali, protože to vše bylo úplně nové, nepředvídatelné a neuvěřitelné. Toho kluka jsem si idealizovala na dokonalého. Přesně takový byl v mých očích a právě proto, jsem s nikým jiným nemohla být spokojená.

Nemohla jsem se k němu vrátit. Ukončila jsem s ním všechny vazby a ujasnila si, že už s ním nikdy nechci mluvit. Nevěděl, že na něj každý den myslím. Pravděpodobně si myslel, že je pro mě naprosto bezvýznamný, protože jsem mu to řekla, ale lhala jsem. Přísahám, že jsem se o něj už nemohla zajímat víc a on přitom nic nevěděl. Neuměla jsem si představit, jaké by to bylo s ním doopravdy být, mít s ním opravdový vztah a žít s tím, že to celé byla moje chyba. Kdybych se nechovala tak hloupě a arogantně, mohla jsem ho mít během chvilky. Nikdy jsem si nemyslela, že mě někdo bude přitahovat tak dlouho.

Má rada nakonec zní, nenechávejte si uniknout jedinou příležitost, neopouštějte lidi bez myšlenky na to, jak se budete cítit a neukončujte něco úžasného jen proto, že si myslíte, že se to k vám nehodí. Každý potřebuje nějaký závěr. Třeba když se pokusíte o něco těžkého, co skončí, tak v neposlední řadě alespoň víte, že jste to zkusili. Přinejmenším víte, že bylo správné to ukončit. Prostě jste to zkusili a neuspěli. To je fajn. Je to něco, přes co se přenesete, ale co když to neukončíte, necháte to jen být? To je hrozné mučení! Celé noci přemýšlím a říkám si, "Co kdybych …". Skutečností je, že silný byl on, protože on o mě dokázal bojovat a já ten dostatek sil k boji o něj neměla. Teď si uvědomuji, že já jsem ten jediný, na koho můžu shazovat vinu …

- Anonym
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama