Douceur ♥ & TerQqa

Říjen 2009

Audrina Patridge tending to business matters ..

30. října 2009 v 19:52 | Douceur |  Other celebs
Paparazzi včera odpoledne zastihli Audrinu Patridge při cestě z kancelářské budovy do jejího auta. Procházela se v krásném a zároveň velmi mladistvém outfitu s černými koženými balerínkami, černou Chanel kabelkou, retro slunečními brýlemi a nesla si roztomilý tygrovaný notes. Také bych takový brala, mám totiž všechny notesy, sešity, diáře a bloky v oblibě .. :-)

Audrina Patridge

Paris Hilton at the salon ..

30. října 2009 v 19:45 | Douceur |  Paris Hilton
Včera dopoledne zastihli paparazzi blondýnku Paris Hilton v mani a pedi salonu v Los Angeles. Přestože Paris nepatří mezi mé oblíbenkyně, tady se mi zdá docela sympatická a líbí se mi, jak jí ty tepláky tvarují ženské křivky. Co říkáte ?? :-)

Paris Hilton

Paris Hilton

Butterfly .. má oblíbená snídaně

30. října 2009 v 10:04 | Douceur |  Everything
Součástí mé časté, snadé a velmi oblíbené snídaně bývá mléčný míchaný nápoj Butterfly. Pokud máte rádi jahody a mléko či jahodový Shake z McDonalds, tak si jej určitě taky zamilujete ..Eva Forever ..

27. října 2009 v 22:55 | Douceur |  Other models
Stejně jako magazín Elle slaví letos česká supermodelka Eva Herzigová kulaté výročí. V modelingu se pohybuje neuvěřitelných dvacet let. Elle za ní zaletěla do Londýna, aby se zeptala, jak to dokázala ..


  1. Dvacet let je strašně dlouhá doba na jakékoli povolání, ale na modeling? To snad ani nejde. Jak jste to dokázala? Ani nevím, ale když se to číslo řekne nahlas, děsí mě to. Když jsem začínala, ptala jsem se jedné modelky, jak dlouho už to dělá, a ona odpověděla, že osm let. Takovou dobu, řekla jsem si. Co tady ještě děláš? A podívejte se na mě.
  2. Vstoupila jste do modelingu v době, kdy byla na vrcholu parta supermodelek: Cindy, Claudia, Naomi... Jak se k vám jako k nováčkům chovaly? Vzpomínám si na jednu ze svých prvních přehlídek, kde všechny tyhle holky byly - AzzedineAlaia. Byla jsem tehdy úplná začátečnice a musím říct, že mi to docela daly znát. Byla to pro mě taková škola. Ale na druhou stranu tam byla i Yasmin Le Bon, která mě tak trochu vzala pod svá ochranná křídla. Myslím, že je hezké, když se někdo zkušený ujme začátečníka. To si pak pamatuješ celý život.
  3. Co mladé české modelky, znáte se s nějakou? Sledujete jejich kariéry? Dokud jsem chodila přehlídky, tak jsem je potkávala. Snažila jsem se na ně být milá a vstřícná, podat jim pomocnou ruku. Ale z té nejmladší generace, to fakt nevím. Kdo tam je teď? Třeba Denisa Dvořáková nebo Míša Kociánová... Přiznám se, že je vůbec neznám. Na focení se už nepotkáme a přehlídky už nedělám.
  4. Myslíte si, že je dnes téměř nemožné prorazit tak, aby lidé znali vaše jméno? Je to strašně těžké. Může se to povést jen tomu, kdo na to má povahu a pevnou vůli. A kdo je nějakým způsobem hodně výstřední. Jako třeba Agyness Deyn.
  5. Jaké značky nebo návrháře ráda nosíte? Třeba věci od AzzedineAlaia nebo Lanvin. A úplně nejkrásnější věci má podle mě Balmain.
  6. Jaké kosmetické produkty používáte? Máte nějaký osvědčený trik na krásu? Nemám. Nevím, jestli to na mě je, nebo není vidět, ale už léta používám oční krém, a to Dior Capture. Poprvé jsem si ho koupila ve dvaceti a používám ho dodnes. Vlastně vůbec kupuju stále stejné značky. Vždycky se snažím najít nějaké nové, ale pak se zase vracím ke starým osvědčeným. Mám ráda La Roche-Posay, Avene nebo Klorane.
  7. Jak mluvíte na svého syna George? Česky, nebo italsky? Jenom česky. Ze začátku to nikomu nevadilo, ale když teď začal Jurášek česky i odpovídat, tak se Gregorio vždycky ptá: "Co si to tam špitáte?" "Ale nic." říkám. Občas tedy musím použít i italštinu.
  8. Po porodu jste se za střašně krátkou dobu dostala znovu do formy a začala pracovat. Měla jste nějaký tréninkový plán? Vůbec ne, spíš štěstí. O všechna kila jsem totiž přišla rovnou na porodním sále.
  9. Máte nějaké oblíbené české jídlo? Co vám vaří maminka, když třeba přijede na návštěvu? Mamka vozí český chleba a uherský salám. Když přijedu domů, tak si vždycky dám vlašský nebo pochoutkový salát. Ale v poslední době mi z něj bylo párkrát špatně, protože tam dávají asi dost dovné věci...
  10. Máte něco ve své kariéře, na co jste v její historii obzvlášť pyšná? Víc než nějaké jedné práce si vážím vývoje. Od začátku mé kariéry je vidět krok za krokem nějaký posun, růst, a na to jsem pyšná. A do kdy myslíte, že to tak bude trvat? Nevím, myslela jsem, že budu kolem třicítky končit, ale teď pracuju víc než kdykoli.

Taylor Momsen on the set of “Gossip Girl” ..

27. října 2009 v 22:10 | Douceur |  Gossip Girl
Včera odpoledne zastihli paparazzi krásnou mladou herečku Taylor Momsen při natáčení dalšího dílu seriálu "Gossip Girl", který se stal úspěšným po celém světě. Musím říct, že se mi Taylor líbí víc a víc, jak dospívá. Na tomto snímku jí to opravdu moc sluší .. :-)

Taylor Momsen

Marisa Miller posed in multi million bra for Victoria's Secret ..

27. října 2009 v 22:06 | Douceur |  Other models
Tento rok opět vyrazila známá značka spodního prádla Victoria's Secret na trh s luxusní podprsenkou posetou drahým kamením, ke které byla zvolena modelka Marisa Miller. Novinka Victoria's Secret Fantasy Bra vážící okolo 150 karátů je zdobena dvěmi tisíci bílých a koňakových diamantů, které podkytl italský klenotnický dům Damiani. Pokud byste si na tento skvost dělali zálusk, připravte si $3 000 000 (v přepočtu okolo 52 500 000Kč) ..

Marisa Miller

New York .. Colorful Guys

26. října 2009 v 17:29 | Douceur |  Fashion Street
Tak toto se jen tak nevidí! Tyto dva chlapíky, Franka a Ramela, potkal jeden americký módní paparazzi poblíž Bryant Parku v New Yorku. Kéž bysme takovou volnost a barvy viděli i na našich ulicích, hned by se mi zlepšila nálada! :-) Ale ano, uznávám, že Češi jsou čím dál tím víc stylovější a stylovější ..


He has no idea ..

26. října 2009 v 17:27 | Douceur |  Everything

Jednoho dne jsem potkala jednoho kluka a rychle se do něj zamilovala. Všechno bylo uspěchané i perfektní, byli jsme posedlí jeden druhým. Chtěl mi říkat, že jsem ta nejkrásnější dívka, jakou kdy viděl. Chtěl říkat "jsi úžasná" každou hodinu. Když to vyslovil, nebyla to jen fráze, byla to pravda. Pravda v jeho očích. Musela jsem ho opustit a přitom jsem věděla, že se nemohu distancovat daleko.

Měla jsem mnoho choutek, protože dlouho sama nikdy nevydržím. Přerušila jsem všechna spojení, těžce odolávala, překonávala bolestivé chvíle hezkých vzpomínek, úmyslně ho poslala k vodě a odcizila se mu, tak že mě nechal. Bylo pro mě opravdu hodně těžké být kamarády. Myslela jsem si, že bude lepší, když nebudeme v kontaktu vůbec.

Zmýlila jsem se. Bylo to to nejhloupější rozhodnutí v mém životě, protože jsem přišla na to, že když někoho dobře neznáte, tak se nikdy nad ním nemůžete povznést. Pravda je, že jsem ho neznala dobře. To co bylo mezi námi, bylo velmi krátké. Skončilo to ještě předtím, než jsem stačila poznat, zda by nám to společně klapalo a jestli by byl on pro mě tím pravým. Později, když jsem měla vztahy s mnoha dalšími mužskými, srovnávala jsem je s klukem, kterého jsem sotva znala, takže všichni brzy skončili. Jelikož jeho paměť je opravdu perfektní, je to nepomíjející, protože náš vztah nikdy nebyl dořešen. Nemám čas na odhalování jeho nedostatků, na vtípky, které mě rozčilují a na argumenty, které rozvrací vztah kousek po kousku. Nedala jsem mu šanci, aby mi ukázal tuto stránku jeho osoby. Vše co mi zůstalo jsou vzpomínky na ten nový vzrušující pocit, na chvění, které jsem cítila, když se mě dotýkal, na elektrické jiskřičky, které jsem viděla, když jsme se líbali, protože to vše bylo úplně nové, nepředvídatelné a neuvěřitelné. Toho kluka jsem si idealizovala na dokonalého. Přesně takový byl v mých očích a právě proto, jsem s nikým jiným nemohla být spokojená.

Nemohla jsem se k němu vrátit. Ukončila jsem s ním všechny vazby a ujasnila si, že už s ním nikdy nechci mluvit. Nevěděl, že na něj každý den myslím. Pravděpodobně si myslel, že je pro mě naprosto bezvýznamný, protože jsem mu to řekla, ale lhala jsem. Přísahám, že jsem se o něj už nemohla zajímat víc a on přitom nic nevěděl. Neuměla jsem si představit, jaké by to bylo s ním doopravdy být, mít s ním opravdový vztah a žít s tím, že to celé byla moje chyba. Kdybych se nechovala tak hloupě a arogantně, mohla jsem ho mít během chvilky. Nikdy jsem si nemyslela, že mě někdo bude přitahovat tak dlouho.

Má rada nakonec zní, nenechávejte si uniknout jedinou příležitost, neopouštějte lidi bez myšlenky na to, jak se budete cítit a neukončujte něco úžasného jen proto, že si myslíte, že se to k vám nehodí. Každý potřebuje nějaký závěr. Třeba když se pokusíte o něco těžkého, co skončí, tak v neposlední řadě alespoň víte, že jste to zkusili. Přinejmenším víte, že bylo správné to ukončit. Prostě jste to zkusili a neuspěli. To je fajn. Je to něco, přes co se přenesete, ale co když to neukončíte, necháte to jen být? To je hrozné mučení! Celé noci přemýšlím a říkám si, "Co kdybych …". Skutečností je, že silný byl on, protože on o mě dokázal bojovat a já ten dostatek sil k boji o něj neměla. Teď si uvědomuji, že já jsem ten jediný, na koho můžu shazovat vinu …

- Anonym

Louis Vuitton Brings Back the Afro ..

26. října 2009 v 17:15 | Douceur |  Louis Vuitton
Objemné kudrnaté vlasy byly oblíbené zejména v 18. století, brzkém 19. století a okolo roku 1970. Nyní se opět vrací. Návrat afro stylu má v rukou jeden z hlavních francouzských návrhářů, Marc Jacobs.

Na Paris Fashion Weeku, který se konal nedávno, představil návrhář Marc Jacobs jeho novou letní kolekci pro luxusní značku Louis Vuitton. Na molo vyslal kadeřavé modelky s afro účesy, které byly ještě doplněny roztomilými mašličkami. Pokud se vám tento nový trend líbí a nejste zrovna tmavovlasá černoška nezoufejte! Pro Marca Jacobse není nic problémem, takže i zde se objevily hnědovlasé, zrzavé a dokonce i blonďaté modelky.

Vlasový stylista a expert Brad Ngata o přehlídce Louis Vuitton řekl, "Ten účes se mi líbí. Myslím, že je to docela vtipné. Minulou sezonu Marc vsadil na 80. léta a nyní na 70. a jsem rád, že je opravdu poznat, že móda jde ruku v ruce s vlasy. Díkybohu, že měly modelky paruky! Pokud si něco z této přehlídky odnesu, tak to bude barevná inspirace."Naučte se lidem říkat "Ne!" ..

26. října 2009 v 17:14 | Douceur |  Other models
Všechny ji moc dobře známe, všechny bysme chtěli mít kariéru, jako má ona, všechny bysme chtěly být krásné jako je ona a všechny bysme chtěly vydělávat jako ona. O kom je řeč ?? Správně, o kanadské modelce se jménem Coco Rocha.

Mikhailu Rocha, tak zní její rodné jméno, objevil modelingový agent v jejích 14 letech. Od té doby, již 7 let, předvádí na molech zvučných jmen, jako jsou Dolce&Gabbana, Louis Vuitton, Marc Jacobs, Prada a Chanel. Nedávno, jako jednu ze svých posledních prácí, Coco představila nové hudební video s názvem "She's a Genius", které oslavuje módní průmysl.I'm back .. :-)

26. října 2009 v 17:10 | Douceur |  About blog
Ahojky,
tak jsem zpátky. Definitivně jsem se rozhodla, že se vrátím na Fashion-Girl, tak jsem tady. :-) Doufám, že budete spokojení, budu se snažit být kreativní ..

- DouceurMy dilemma ..

24. října 2009 v 0:12 | Douceur |  About blog

Ciao, potřebuji pomoct! :-)
Nyní téměř měsíc působím na novém blogu Belle-Douceur
a nevím si rady, zda stále dál pokračovat či se vrátit sem, na Fashion-Girl. Ano, vím .. psala jsem, že chci změnu a zpočátku jsem byla spokojená, ale nyní už tolik nejsem. Samozřejmě, mám jižší návštěvnost a ani ty komentáře nějak nepřibývají a zdá se mi, že mnoho z vás ztratilo zájem, ale nevím, čím to ..

Líbilo se vám víc tady ?? Byli jste na Fashion-Girl spokojenější a více vám to zde vyhovovalo ?? Mám se vrátit a pokračovat ve Fashion-Girl či zůstat na Belle-Douceur ??

- vaše Douceur

BlogLovin' .. ♥

2. října 2009 v 12:02 | Douceur |  About blog
Ciao,
jsem nějaká nakřáplá, tak jsem dnes celý den zůstala doma a o svého indexu si zapsala neočekávanou absenci. Měla jsem tedy spoustu času (a ještě mám) k věnování škole, úkolům, povinné četbě a dokonce i blogu! :-) Zabrousila jsem tedy trošku na internet a přišla na skvělou internetovou stránku s názvem BlogLovin'. Je to taková spojka mezi všemi možnými blogy, které patří mezi zaregistrované. Můžete se zde zaregistrovat i vy (i pokud nevlastníte blog) a do svých oblíbených si přidat všechny blogy, kterým jste věrnými čtenáři, tedy pokud jsou zaregistrované. Vždy se vám tam ukáží nejnovější články vašich oblíbených a vy si je můžete přečíst, odtrhnout za přečtené či jim přidělit srdíčko ke znamení vaší chvály. Budu tedy velmi ráda, když se zaregistrujete a přidáte si FASHION-GIRL do oblíbených .. :-)

- vaše Douceur


Victoria and David Beckham out for Adidas ..

1. října 2009 v 17:52 | Douceur |  Victoria Beckham
Včera večer módní ikona Victoria Beckham vyrazila společně s jejím manželem Davidem na Adidas Originals Launch Event do Los Angeles. Po dlouhé době zase vidím Victorii, která se mi zdá stále úplně stejná, ale opět je musím oba dva pochválit. Victoria se na večírku ukázala v černých šatech od mladého módního návrháře Williama Tempesta a David přišel v ležérním, ovšem velmi slušivém modelu. Přestože už jsou oba dva rodiči, vypadali perfektně, svěže a sexy ..

Victoria Beckham

Luisa Beccaria and her Citroën C3 Picasso ..

1. října 2009 v 17:51 | Douceur |  Other designers & brands
Před několika málo týdny se konal Milan Fashion Week, na kterém i méně známá módní návrhářka Luisa Beccaria představila její novou kolekci pro sezonu SS'10. Tato kolekce se celá nese ve světloučkých šeříkových, slonovinových, růžových, modrých a stříbrných odstínech, které ještě podtrhuje roztomilými volánky a květinami. Krom úžasných šatů, rób a doplňků navrhla Luisa Beccaria kabátek i pro nového Citroëna. Tento fešák v provedení C3 Picasso má úplně stejné barevné a květinové tóny, zvenku i zevnitř, jako její celá kolekce.

Tak co na něj říkáte ?? :-)

c3_02-2

Selena Gomez at her album release party ..

1. října 2009 v 17:51 | Douceur |  Selena Gomez & Demi Lovato
V úterý večer se mladá zpěvačka Selena Gomez ukázala v béžovém topu, čokoládové flitrované sukni a světlých botkách na podpatcích v Siren Studios v Hollywoodu, kde se konalo představení jejího nového alba s názvem "Kiss and Tell". Musím uznat, že ten večer jí to opravdu slušelo ..

Selena Gomez