Douceur ♥ & TerQqa

Září 2009

Lindsay Lohan out at F1 Rocks ..

24. září 2009 v 20:17 | Douceur |  Lindsay Lohan
Všichni moc dobře vědí, že herečka Lindsay Lohan s velkou oblibou cestuje po celém světě. Musím jí tedy vytknout, že zatím naši zemi nenavštívila, ale doufám, že se i tak jednou přihodí .. Dnes dopoledne zastihli paparazzi blonďatou Lindsay v Singapuru v televizním studiu F1 Rocks.

Lindsay Lohan


I love fashion, but ..

24. září 2009 v 20:17 | Douceur |  Clothing
.. občas je toho už moc! To co módní návrháři letos předvádějí na molech pro nadcházející zimu je otřesné! Nejsem žádnou zastánkyní přírody, zvířat ani ochrany čehokoliv ale vestičky, bundičky, sáčka a kabáty ze zdrojů, které nám poskytují zvířata, bych prostě zakázala! Jen se na to podívejte! Zdá se mi, že s těmito kusy oblečení se letos roztrhl pytel ..

dsquared-fitting-milan.jpg


Lauren Conrad meeting Kyle Howard for lunch ..

24. září 2009 v 20:16 | Douceur |  Lauren Conrad
V pondělí okolo poledne vyrazila krásná Lauren Conrad společně s jejím snoubencem Kylem Howardem a jejich pejskem na oběd do Los Angeles. Doufám, že si všichni pochutnali .. :-)

Lauren Conrad

Just for a moment ..

24. září 2009 v 19:52 | Douceur |  About blog
Ciao,
tak jsem po dlouhé době našla pár minutek času a dokonce i nálady a rozhodla jsem se, že vám na fashion-girl zveřejním nějaké nové články. Říkala jsem si, že už by asi bylo na čase, ale stejně si myslím, že vy všichni moc dobře víte, jaké to školní vytížení opravdu je a o čem mluvím .. Pokud máte jakékoliv otázky na mě ohledně mě samé, mého studia, fashion-girl či čehokoliv jiného, ptejte se! :-)
  • Předem upozorňuji, že články budou co nejvíce stručné. Dovod ?? Čas! :-(
- Douceur


I'm so sorry, but school is anteriror ..

7. září 2009 v 20:33 | Douceur |  About blog
Ciao,
chtěla jsem se vám všem opět moc omluvit. Vím, že už je to možná docela trapné, že jsem psala, jak fashion-girl bude skvěle fungovat a není tomu tak, ale prostě a jednoduše nestíhám. Je mi to líto, ale jistě všichni, kteří jste již v prváku byli nebo jste, dobře víte o čem mluvím, zejména jestli jste nastoupili jako já na gymnázium. Je toho opravdu hodně, a to je teprve začátek! Blog rozhodně nepozastavuji ani neruším. Články budu aktualizovat podle nálady a hlavně času, ale předem říkám, že tady toho moc nebude .. samotnou mě to mrzí, ale jinak nemůžu. Škola, přítel a tréninky jsou pro mě prostě přednější a myslím, že to tak je správně, tak doufám, že to chápete. Děkuji. :-)

- Douceur


The Olsen twins out promoting their Holt Renfrew line ..

4. září 2009 v 15:52 | Douceur |  Olsen Twins
Na konci srpna zastihli módní paparazzi nejslavnější dvojčata světa v Torontu v Kanadě při představování jejich nové kolekce. Ashley i Mary-Kate Olsen navštívily místní Holt Renfrew store, kde je jejich kolekce Elizabeth and James k dostání od 25. srpna. Určitě tato kolekce stojí za zhlédnutí, alespoň na internetu a také se nesmím zapomenout nezmínit o jejich 'looku'. Obě dvě vypadaly naprosto úžasně, krása .. :-)

Ashley and Mary-Kate Olsen


Selena Gomez talks about media and her love life ..

3. září 2009 v 22:16 | Douceur |  Selena Gomez & Demi Lovato
Americká média milují Selenu Gomez a její soukromí, nejvíce však její milostný život. Nejčastěji ji dávají dohromady s Nickem Jonasem nebo Taylorem Lautnerem, ale ona sama tomu pozornost vůbec nevěnuje. Selena říká, "Skutečně jen dělám, to co opravdu dělám. Žiji si den po dni a snažím se toho nevšímat. Bohužel to všechno přichází s prací."

Momentálně se Selena nejvíce věnuje jejímu novému albu s názvem "Kiss & Tell", které by se do prodeje mělo dostat 29. září. K němu prozradila, "Je to zábavný pop rock, na který se dá skvěle tancovat. Dělala jsem na něm dva roky, tak teď mi nezbývá než doufat, že se vydařilo."

K jejímu údajnému vztahu s mladým hercem Taylorem Lautnerem řekla, "On je skvělý kluk, ale já jsem na 100% volná a ještě to tak určitě nějakou chvíli bude."

Selena společně s Taylorem Lautnerem ..


The Olsen twins out in Tokyo ..

3. září 2009 v 22:16 | Douceur |  Olsen Twins
V sobotu večer se nejslavnější dvojčata světa, která se proslavila především herectvím, ukázala na Opening Ceremony v Tokiu v Japonsku. Musím uznat, že mě obě naprosto dostaly svou originalitou a oušky ze zimní kolekce Maison Michel ..

Ashley Olsen přijela s oušky jako vypůjčenými od Mickey Mouse, kterými doplnila její jednoduché černé šaty vlastní značky The Row, krémový kabátek, želvovinové sluneční brýle od Ralpha Laurena a její oblíbené kožené botky na podpatcích značky Prada. Dlouhovlasá Mary-Kate se ukázala s králičími ušadly a v zajímavých šatech japonské značky Toga a vysokých podpatcích Prada. Obě dvě si nesly kabelky z letošní zimní kolekce již zmiňované značky Prada a zářily i v odlescích jejích šperků.

Olsen Twins