Douceur ♥ & TerQqa

Vallone Design by Berkley Vallone ..

14. června 2009 v 22:20 | Douceur |  Design

Berkley Vallone, mladá arizonská interiérová designérka, která se nyní intenzivně zajímá o její interiérové studio s názvem Vallone Design.

Ovlivnilo žití na jihozápadě Váše navrhování ??
"Život a práce na jihozápadě rozhodně mé navhrování ovlivnila. Žijeme více ležérně, máme starší lifestyle a naše domovy ukazují naší životosprávu. Vždy zvažuji polohu domu, architekturu a konečnou představu klienta. Když navrhuji na západě, tíhnu k látkám, přírodním vláknům a materiálům, které bezpodmínečně nevypadají blýskavě a nově. Chci aby mnou dělané domovy byly uvolněné, elegantní, ale ne aby vypadaly příliš promyšleně a přehnaně."Máte nějakou paletu barev, kterou nejčastěji používáte ??
"Nemůžu říct, že bych měla pouze jednu paletu. MILUJI barevnost! Barevnost je to nejlepší co dělám. Je důležité mít fluiditu po celém domě. Takže, kdykoli použiji nějakou barvu nebo určitý odstín nějaké barvy, musí ladit."

Zdobila jste si Váš vlastní dětský pokoj ??
"Ano ... když jsem si tuto otázku přečetla, smála jsem se. Když mi bylo 15 chtěla jsem mít parkety, aby můj pokoj vypadal jako byt v New York City. Stěny jsem namalovala mým vlastním uměleckým dílem (teď se stydím, když nad tím přemýšlím). Mí rodiče přetřeli stěny na bílou a zanedlouho poté jsem se odstěhovala na kolej!"

Co je Vaší tradicí ??
"Moje mamka je interiérová designérka, takže já jsem s designem vyrostla. Oba moji rodiče mají opravdový smysl pro styl. Naučili mě utrácet jen za nezbytné kousky, které si můžete nechat napořád a nikdy z módy nevyjdou. Ty ostatní zábavné a momentálně moderní kousky se mohou neustále měnit ..."
Bez čeho byste nemohla žít ??
"Bez mých uměleckých kolekcí, luxusních lůžkovin a mého cestovní kufru Louis Vuitton!"

Jaké tři věci dělají místnost skvostnou ??
"Mé tři oblíbené věci: umění, nádherné okenní rámy a krb."

Jaký byl Váš definující moment jako designérky ??
"Montáž mého prvního projektu na Park Avenue v New York City!"
Kdo Vám jako designérce radí nebo kdo má na Vás v designu vliv ??
"Moje mamka, samozřejmě. Dala mi geny a vhodnou příležitost! Kdybych si mohla vybrat být nějakou známou designérkou, byla bych Dorothy Draper. Byla Úžasná (s velkým Ú). Řídím se jejím citátem, "Věř v to, co cítíš, že je správné. Pokud to vypadá správně, je to správné."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama