Douceur ♥ & TerQqa

Březen 2009

French luxury at Simple ..

1. března 2009 v 20:38 | Douceur ♥ |  Inspirations
Jak už jsem psala .. V březnu se v Pařížské ulici v centru Prahy otevře nový několika patrový butik se jménem Simple, ve kterém bude k dostání všechno možné hlavně od francouzských módních návrhářů. Tady máte takový malý přehled toho, co všechno tam bude k mání ..

Alexander McQueen ..

Alexander McQueen Grecian bustier gownAlexander McQueen Patent platform pumps


Lindsay Lohan and Samantha Ronson out for the Bar Mitzvah ..

1. března 2009 v 11:23 | Douceur ♥ |  Lindsay Lohan
Krásná herečka Lindsay Lohan je společně s její přítelkyní Sam Ronson stále na návštěvě ve Velké Británii, přesněji v Londýně. Včera odpoledne se zúčastnily Bat Mitzvah ceremony v prostorách The Westminster synagogue. Po skončení této slavnosti se s mnoha dalšími přemístily do The Mandarin Oriental Hyde Park Hotelu, kde se konala afterparty. Musím říct, že to Lindsay moc slušelo, i když bych místo toho světle růžového či fialového trička zvolila čistě bílé nebo červené. Sam mě také příjemně překvapila. Bíločerné Ray-Banky, šedivá šála, vytahanější tmavý svetr a černé úzké kalhoty, to je prostě přesně ten její styl. Pokud se více zakoukáte na pátou fotku v tomto článku, všimnete si, že má Sam na levé ruce prstýnek s jejími iniciálami SR. Ten se mi opravdu moc líbí ..

Lindsay Lohan with Samantha Ronson


Alessandra Ambrosio for Victoria's Secret ..

1. března 2009 v 11:08 | Douceur |  Alessandra Ambrosio
Modelka Alessandra Ambrosio nafotila nové fotky pro světovou značku luxusního prádla. Tyto fotky se ukáží v katalogu Victoria's Secret plavek pro tuto letní sezonu ..

Alessandra Ambrosio


Miley Cyrus and Justin Gaston jogging in Toluca Lake ..

1. března 2009 v 11:04 | Douceur ♥ |  Miley Cyrus
Včera odpoledne vyrazila Miley Cyrus běhat a vzala s sebou i jejího přítele Justina Gastona. Společně se proběhli po Toluca Lake. Miley si pro tuto aktivitu oblékla vršek od plavek, šedivé tričko a kraťásky, oproti Justinovi byla navlečená až moc. On se s tím totiž moc nepáral, vzal si trencle a šlo se. Jak ti chlapi to mají jednoduché .. :)

Miley Cyrus