Douceur ♥ & TerQqa

Leden 2009

Ashlee Simpson and Pete Wentz celebrating at PURE ..

1. ledna 2009 v 23:36 | Douceur ♥ |  Ashlee Simpson-Wentz
Spokojení rodiče malého Bronxe, Ashlee Simpson a Pete Wentz, oslavovali příchod nového roku v Las Vegas v PURE nightclubu. O půlnoci přivítali rok 2009 přípitkem a vášnivým polibkem .. Mimochodem ještě musím poznamenat, že jim to společně moc slušelo. ♥

Ashlee Simpson with Pete Wentz


Paris and Nicky Hilton out for their Sydney New Year’s Eve festivities ..

1. ledna 2009 v 23:35 | Douceur ♥ |  Paris Hilton
Paris Hilton s její sestrou Nicky a BFF Brittany Flickinger, kterou na fotkách bohužel neuvidíte, oslavila silvestrovskou noc na The Bongo Virus New Year's Eve party v Sydney, zábavném centru Austrálie. Paris s Nicky se nejspíš společně domlouvaly v čem se v takto důležitý večer ukážou a společně se shodly na stříbrných modelech. A tak se blýskaly v metalických odlescích od hlavy až k patě. Musím uznat, že to oběma moc slušelo a na Paris se mi moc líbí ty vlnité vlásky .. ♥

Paris Hilton with Nicky


Entertainer/Risk Taker Of The Year .. Rihanna

1. ledna 2009 v 23:35 | Douceur ♥

Rok 2008 byl pro Rihannu opravdu samá změna. Kromě rapidní změny účesu se také proměnila z přidrzlé zpěvačky R&B na ostrou rockovou kočku. Na jejím prvním vystoupení v tomto roce měla na sobě roztomilé šatičky značky Betsey Johnson a boty Jimmy Choo, ovšem zakončení roku 2008 bylo až zastrašující. Na její poslední koncert přišla v koženém kompletu s kovovými hroty a řetězy od značky Phillipe and David Blond. Hlavní změnou jejího vzhledu ji provedlo mnoho stylistů - Peter Pilotto, Mara Hoffman a již zmíněný Phillip Blond a David Blond. Co na její změnu říkáte ??

Heidi Montag and Spencer Pratt out celebrating New Year’s Eve in Vegas ..

1. ledna 2009 v 23:34 | Douceur ♥ |  Heidi Montag
Blonďatá dlouhovláska Heidi Montag oslavila Silvestra s jejím milovaným Spencerem Parttem moderováním New Year's Eve party v Christian Audigier The Nightclub v The Treasure Island Hotel and Casino v centru Las Vegas. Stejně jako většina zamilovaných přivítali rok 2009 pusinkou ..

Heidi Montag with Spencer Pratt


Lindsay Lohan basking on the beach in Miami ..

1. ledna 2009 v 23:34 | Douceur ♥ |  Lindsay Lohan
Lindsay Lohan strávila středeční odpoledne na pláži v Miami s jejím mladším bráškou Michaelem Jr. a mladší sestrou Ali Lohan. Na plážové (sourozenecké) radovánky si oblékla černé plavky se zlatým detailem, které si koupila v neděli odpoledne v Tracey Ross v Beverly Hills. Na posledních fotkách je pěkně vidět hubená postava Lindsay, poslední dobou opravdu nějak zhubla ..

Lindsay Lohan