Douceur ♥ & TerQqa

Prosinec 2008

Happy New Year .. ♥

31. prosince 2008 v 12:19 | Douceur ♥ |  About blog

Ano, ano .. ani jsme se nenadáli a je tu nový rok, rok 2009. Tedy ještě ne úplně, ale až hodiny odbijí 00:00, nebude návratu. :) Doufám, že jste rok 2008 užili. Určitě máte všichni nové zážitky, staly se vám nějaké zajímavé události, ponaučili jste se jistě z mnoha chyb, které jste nadělali, ale také jste si užili ty hezké chvilky roku 2008. Možná vás potkala nová láska a nebo taky nějaký rozchod, ale pamatujte ať už se vám stalo cokoli, že když něco končí vždy i něco nového začíná a že každý mrak má svůj stříbrný okraj, takže se jistě všichni máme na co těšit .. Přeji vám krásný nový rok 2009 .. hodně štěstíčka, zdravíčka i lásky a mnoho nových zážitků.

- Douceur ♥

Wanna be an Ice queen ..

31. prosince 2008 v 12:17 | Douceur ♥ |  Clothing

Přesto, že u nás nemáme sníh, tedy pokud nepočítám horské krajiny, nic nám nebrání v tom si zahrát na krásné a svěží Ledové královny. Chystáte se na večírek oslavovat Nový rok ?? Inspirujte se oblečením, které jsem pro vás našla a make-upem, který má na fotce něžná modelka Kate Somers ..

Tops ..


Vera Wang Ruffleneck topDonna Karan Sequin tank top


  • Vera Wang, Donna Karan

Mother Of The Year .. Jennifer Lopez

31. prosince 2008 v 12:16 | Douceur ♥

Poznali byste na ní, že před několika měsíci porodila dvojčátka ?? Já tedy rozhodně ne. Je pravda, že asi většinu roku 2008 Jennifer Lopez strávila prací na jejím těle, aby zase vypadalo, tak jako před miminky. Jennifer, ale nebyla na žádném odsátí tuku či nějaké plastické operaci. Nedržela Atkinsonovy diety, Zónové diety, pouze zdravě jedla, dodržovala pitný režim a pořádně cvičila. Na premiéře filmu ''The Curious Case of Benjamin Button'' v Los Angeles jsme opět mohli vidět její smyslné tělo v nádherných šatech od Roberta Cavalliho (viz. první fotka) ..

12. spřátelený blog .. AnetNelly

31. prosince 2008 v 12:16 | Douceur ♥ |  SB ♥
Takže .. nějak se mi to poslední dobou rozšiřuje. :) Máme 12. spřátelený blog, který vlastní blonďatá dvojčátka, Anet a Nelly. Jejich blog je o celebritách, módě, trendech a jejich životě (občas napíší nějaký ten článek co se jim zrovna přihodilo apod.). Holky mají štěstí, že si vybudovaly tak velikou návštěvnost jakou mají .. za to jim opravdu tleskám !! :)

Most Improved In 2008 .. Kim Kardashian

31. prosince 2008 v 10:11 | Douceur ♥

Jak řekl jeden z kritiků, Kim Kardashian si opravdu zaslouží uznání za její snahu vypada čím dál tím lépe na červeném koberci roku 2008. Proto si zaslouží ocenění Most Improved In 2008 a my můžeme jen doufat, že v roce 2009 se nevrátí k jejím starým kolejím. Jennifer Rade je úžasná stylistka, které se podařilo udělat z Kim okouzlující ženu. Módní kritiky Kim nejvíce uchvátila její červenou róbou značky Gustavo Cadille, kterou měla na sobě při Los Premios MTV Latin America Awards.

Twilight for InStyle, December '08 ..

30. prosince 2008 v 11:02 | Douceur ♥ |  Photoshoots a Covers
Hlavní postavy momentálního kinového trháku ''Stmívání'' nafotili zajímavý photoshoot pro prosincové vydání magazínu InStyle. Na fotkách můžete vidět Kristen Stewart, Roberta Pattinsona, Nikky Reed, Rachelle Lefevre a Cama Gigandeta.

6-4.jpg picture by ctyricet-devet


Paris Hilton and the gang out shopping in Melbourne ..

30. prosince 2008 v 10:10 | Douceur ♥
Ještě včera se Paris Hilton s její sestrou Nicky Hilton a kamarádkou Brittany Flickinger vrhla na nákupy. Navštívily Wayne Cooper store v Melbourne na území Austrálie, kam toho samého dne dopoledne přiletěly .. A je to snad poprvé co musím Paris pochválit tu bílou kabelku, je krásná. ♥

Paris Hilton


Most Worn On The Red Carpet 2008 .. Black Halo Jackie O Cut-Out Dress

29. prosince 2008 v 11:46 | Douceur ♥

Je naprosto jednoznačné, že nejnosenějšími šaty na červeném koberci za rok 2008 se staly Jackie O Cut-Out značky Black Halo. Mohlo by to být tím, že jsou velice slušivé a navíc se vyrábí v různých barevných variacích. Mělo je na sobě mnoho známých osobností, např. Audrina Patridge, Mariah Carey, Jenny McCarthy, Jamie-Lynn Singer a mnoho dalších. V anketě zvolila bezmála tisícovka lidí, že nejvíce slušely herečce Blake Lively, která je na sobě měla v srpnu při natáčení seriálu ''Gossip Girl''.

  • Minulý rok byly nejnosenějšími šaty na červeném koberci černé šaty se stříbrnými okraji z dílny Alice+Olivia.

The Cyrus family and Justin Gaston in Nashville ..

29. prosince 2008 v 11:46 | Douceur ♥ |  Miley Cyrus
Miley Cyrus si užívá vánoční radovánky doma v Neshvillu s rodinou a Justinem Gastonem. Včera odpoledne všichni vyrazili ovlečeni ve stylu 80. let na na místní lední stadion bruslit. Zdá se mi spíš jako kdyby šli předčasně slavit Silvestra nebo dokonce na nějaký karneval ..

Miley Cyrus and Family


Lindsay Lohan and Samantha Ronson out shopping at Tracey Ross ..

29. prosince 2008 v 11:36 | Douceur ♥ |  Lindsay Lohan
Včera odpoledne vyrazila Lindsay Lohan s nově upraveným účesem (ten samý den dopoledne byla v kadeřnické salonu) a se Sam Ronson nakupovat do Beverly Hills. Společně se zastavily v Tracey Ross, kde si Lindsay koupila černé plavky se zlatým detailem. U pokladny, když ho platily si můžete všimnout, že si Sam nedělá velkou hlavy s taháním peněženky po kapsách. Jednoduše vezme balíček peněz do ruky a jde se na nákupy .. :-)

Lindsay Lohan with Samantha Ronson


Rachel Zoe ..

29. prosince 2008 v 11:26 | Douceur ♥ |  Biographys & interviews

Celé jméno: Rachel Zoe Rosenzweig
Datum narození: 1. 9. 1971
Místo narození: Millburn, New Jersey
  • Rachel je jedna z nejlepších a nejznámějších stylistek Hollywoodu.
  • Spolupracovala s mnoha celebritami, módními domy, kosmetickými firmami, reklamními agenturami a vydavatelstvími různých magazínů.
  • Mezi její hlavní klientky (co se týče celebrit) patří Anne Hathaway, Molly Sims, Kate Hudson, Debra Messing a Jennifer Garner. Dříve také spolupracovala s Nicole Richie, Lindsay Lohan, Mischou Barton a Cameron Diaz.
  • V říjnu 2007 vydala knihu Style A to Zoe: The Art of Fashion, Beauty, and Everything Glamour, kde Rachel popisuje její postřehy, které se týkají módy, krásy, bytového designu, ale i zábavy a cestování. Tato kniha se stala v Americe bestsellerem.
  • V roce 2008 se na televizních obrazovkách TV stanice Bravo začala vysílat její show s názvem The Rachel Zoe Project. V této show Rachel navštěvuje módní přehlídky, její klienty i módní návrháře.

Paris Hilton arriving in Melbourne with her sister and ..

29. prosince 2008 v 11:25 | Douceur ♥ |  Paris Hilton
Dnes ráno (přesně v 10:55h. místního času) přiletěla Paris Hilton s její BFF Brittany Flickinger, sestrou Nicky Hilton a jejím přítelem Davidem Katzenbergem na letiště do Melbourne v Austrálii. Na fotkách z letiště neuvidíte Brittany Flickinger ani Davida Katzenberga, nejspíš se tito dva nehodili do objektivu paparazziům ..

Paris Hilton with Nicky


Lindsay Lohan (and Samantha Ronson) out at XIV Karats ..

28. prosince 2008 v 11:28 | Douceur ♥ |  Lindsay Lohan
Včera odpoledne odvezla Sam Ronson její přítelkyni Lindsay Lohan na parkoviště do Beverly Hills, kde na ni čekala celou dobu než se Lindsay vrátila z XIV Karats. Pak je Samantha zase odvezla domů ..

Lindsay Lohan with Samantha Ronson


Old Style is Back ..

27. prosince 2008 v 21:24 | Douceur ♥ |  Inspirations

Když se podíváte na tyto dvě mladé dámy na fotce, co vás jako první napadne ?? Co si při pohledu na ně dvě vybavíte ?? Já si vybavím styl mé babičky, když jí bylo takových pětadvacet let, trošku luxusnějšího řádu. Nechte se jimi alespoň malinko inspirovat .. i když chápu, že to potřebuje více odvahy.


One To Watch In 2009 .. Beyonce Knowles

27. prosince 2008 v 21:23 | Douceur ♥

Kritici se shodují v tom, že za poslední rok udělala Beyonce Knowles opravdový postup o krok dopředu v jejím osobním stylu oblékání. Mohli bysme to přisuzovat tomu, že se vdala a stala se z ní žena a tím začala mít větší kontrolu a cit pro oblečení. Zlepšení není vidět jen na červeném koberci, ale i v oblečení na koncertech a jejím každodenním šatníku. A já to musím jen potvrdit, neboť se mi její styl líbí ..
  • One To Watch In 2008 získala minulý rok Blake Lively, což asi nebyla asi nejlepší trefa ..

Lindsay Lohan and Sam Ronson out and about on Friday ..

27. prosince 2008 v 21:22 | Douceur ♥ |  Lindsay Lohan
V pátek odpoledne se Lindsay Lohan zastavila se Sam Ronson v kavárně Coffee Bean & Tea Leaf ve West Hollywoodu. Poté co Sam dopila kelímek s kávou se obě dvě vydaly obhlédnout povánoční slevy v jejich oblíbeném Neiman Marcus store. Po nákupech, když se vracely zpátky na parkoviště se opět zastavily v Coffee Bean & Tea Leaf, kde si tentokrát koupila ledovou kávu Lindsay. Na parkovišti si chvíli povídali a pak znenadání zastihli paparazzi Lindsay jak objímá Sam, že by holky chtěly dát světu najevo, že je to mezi nimi zase v pořádku a hádky už nejsou na jejich denním pořádku ??

Lindsay Lohan with Samantha Ronson


Nicole Richie and Joel Madden shopping in Beverly Hills ..

27. prosince 2008 v 21:07 | Douceur ♥ |  Nicole Richie
Včera dopoledne vyrazila Nicole Richie s jejím přítelem Joelem Maddenem na povánoční nákupy omrknou všelijaké slevy. Oni dva si zrovna mohou dovolit vše za plnou cenu, ale ušetřit nějaký ten dolar je přecejen docela příjemné. Zastavili v Marc by Marc Jacobs boutique, Decade Two, City of Angels Optical store kde si Nicole koupila nové sluneční brýle. Pak pokračovali na Melrose Avenue do obchodu s růnými čepičkami a nakonec se zastavili v La Brea Avenue na oběd.

Nicole Richie with Joel Madden


Best Style Make-Over Of 2008 .. Anne Hathaway

26. prosince 2008 v 21:10 | Douceur ♥

Když se na tyto fotky zadíváte a alespoň malinko se vyznáte v módě a celebritách, tak poznáte, že od konce února si Anne Hathaway najmula jednu z nejlepších stylistek hollywoodu Rachel Zoe. První kde byla změna opravdu viditelná bylo na Oskarech, kde se Anne předvedla v nádherných červených šatech. Její styl předtím nebyl zase tak špatný, ale kdybyste si to porovnali, tak tu změnu opravdu uvidíte.


Šaty ve kterých vypadala Anne asi opravdu nejlépe byly černé kožené mini šaty značky Sophia Kokosalaki, které měla v červnu na MTV Movie Awards. Tímto outfitem uchvátila nejednoho módního kritika ..
  • Minulý rok se cenou Best Style Make-Over Of 2007 mohla chlubit Rihanna.

11. spřátelený blog .. Londonerymag

26. prosince 2008 v 21:09 | Douceur ♥ |  SB ♥
Takže .. už máme 11. spřátelený blog. Tento blog mě naprosto uchvátil jen co jsem na něj poprvé přišla a začetla se do úžasných a výstižných článků různých témat. Najdete tam trochu módy, celebrit, designu i psychologie .. Naprostá dokonalost !! ♥


Ashlee Simpson and Pete Wentz showing their baby Bronx ..

26. prosince 2008 v 21:09 | Douceur ♥ |  Ashlee Simpson-Wentz
Na internetu se objevila první fotka na které můžete vidět prvorozeného syna Ashlee Simpson a Peta Wentze. Pojmenovali ho Bronx Mowgli Wentz .. roztomilé, že ??

Ashlee Simpson with Pete and Bronx