Douceur ♥ & TerQqa

Nové 90210 ..

19. listopadu 2008 v 14:46 | Douceur ♥ |  Everything
Nový seriál nazvaný 90210, který vysílá americká televizní stanice The CW, je pokračováním již staršího televizního seriálu Beverly Hills 90210 z roku 1999. V tomto pokračování se objeví nové postavy a noví středoškoláci kolem kterých se bude točit celý příběh, ale můžete tam zahlédnout i Jennie Garth a Shannen Doherty, které budou stále hrát jejich role Kelly Taylor a Brendy Walsh (samozřejmě už o pár let starší).
Hlavními postavami seriálu jsou Annie Mills a její bratr Dixon. Právě z jejich pohledu se budeme dívat na život a jednotlivé příběhy na staré známé adrese. Annie hraje Shenae Grimes, bráchu Dixona pak Tristan Wilds. Oba hned první den na střední škole West Beverly Hills pochopí, že už nejsou v Kansasu. Úvod celého příběhu tak nepokrytě kopíruje začátek původního seriálu, kdy dvojčata Brenda a Brandon Walshovi po příjezdu z Minnesoty poprvé nasáli atmosféru poněkud snobštější části světa ..
Rodina Millsových se přestěhovala do Beverly Hills z jednoho prostého důvodu, aby dohlédla a postarala se o jejich babičku Tabithu. Annie i Dixonovi vadí, že jsou ve škole noví, nikoho pořádně neznají a navíc jim leze na nervy fakt, že jejich otec Harry je ředitelem na West Beverly Hills. Annie je milá a přátelská dívka zapálená pro divadlo a nová škola je pro ní naprostým kulturním šokem. Dixon je zase vynikající student i sportovec, a přestože je adoptovaný, má se sestrou vynikající vztah, navzájem se podporují a doplňují. Právě blízký vztah pomáhá oběma sourozencům zapadnout do cizího prostředí a postupně objevovat nové kamarády v řadách svých spolužáků. Jednou z nich je bohatá, zhýčkaná a sexy Naomi, kterou hraje AnnaLynne McCord. Další je Ethan v podání Dustina Milligana, který je populárním sportovcem a budoucím rivalem Dixona. Michael Steger hraje Navida, šéf studentského zpravodajství. V neposlední řadě se v seriálu objeví rebelka Silver, kterou představuje Jessica Stroup. Pokud se pozastavíme nad učitelským sborem, tak se dostaneme ke staré známé Kelly v podání Jennie Garht, která je nyní sexy výchovnou poradkyní. Další důležitou postavou je chytrý a zábavný učitel Ryan Matthews, kterého ztvárnil Ryan Eggold.

Úplně nové prostředí, zcela jiní lidé, nové zážitky, nové lásky .. takový bude život členů rodiny Wilsonových, kteří postupně poznávají, jak moc se jejich život změnil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuza Zuza | 19. listopadu 2008 v 19:10 | Reagovat

Tak to vypadá na pořádnou blbinu... Jako malá jsem BéHáčko žrala, ale teď bych z toho brečela...

2 mimi mimi | 19. listopadu 2008 v 19:12 | Reagovat

no moze to byt dobra oddychovka....ale som pozerala sledovanost a dost tomuto serialu klesa.....a v amerike sa velmi nekaslu s takymito vecami a normalne serialy rusia....

3 Douceur ♥ Douceur ♥ | Web | 19. listopadu 2008 v 21:03 | Reagovat

Podle mě to bude dost podobné seriálu typu The O.C. ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama