Douceur ♥ & TerQqa

Leden 2008

Podzimní typ ..

26. ledna 2008 v 17:37 | adellka |  Beauty
Podzimní typ - Bronzová zrzka
- Pleť - je světlá se zlatavým podtónem, meruňková či zlatavě béžová, má vždy teplý odstín. Lehce se spálí.
- Oči - vždy výrazné, zářivé, barva duhovky je intenzivní, od světle modré přes jantarovou, zelenou, olivovou po hnědou
- Vlasy - bývají rudé, mrkvové, barvy mědi či medu, kaštanové až tmavě hnědé, vždy se zlatavým nádechem
Co se hodí k podzimnímu typu?
Ženy tohoto typu charakterizují teplé a tmavé odstíny.
Vhodné barvy pro nalíčení:
Oční stíny: v barvách lilku, listová zeleň, hnědošedá, v koutku vynikne žlutozlatavý stín
Řasenka: hnědá, hnědočerná, obočí hnědé
Rtěnka: hnědooranžová, hnědá, na večer oranžová se zlatým leskem
Make-up: v odstínu béžové až bronzové, ale velmi jemné, tvářenka v barvě terakota nebo broskve
TIP! Nepřežeňte to s líčením, cení se přirozený vzhled
Podzimní typ je např. Aňa Geislerová
Zdroj: Ona Dnes

Letní typ ..

26. ledna 2008 v 17:33 | adellka |  Beauty
Letní typ - Sluneční kráska
- Pleť - je velmi světlá, někdy i olivová, ale vždy s namodralým podtónem. Pihy bývají šedohnědé nebo šedorůžové a nikdy nejsou příliš nápadné. Opálí se do barvy lískových oříšků.
- Oči - bělmo je mléčné, není v kontrastu k čočce, působí trochu zastřeně. Duhovka může být šedomodrá, světle modrá, modrozelená nebo oříškově hnědá.
- Vlasy - popelavé, plavé, platinové až tmavohnědé
Co se hodí k letnímu typu?
Letnímu typu žen sluší studené jemné barvy v lehkých pastelových odstínech. Mohou si dovolit perleť v líčidlech jak u očních stínů, tak u rtěnek.
Vhodné barvy pro nalíčení:
Oční stíny: jemně našedlé, stříbřité, tlumené a pastelové
Řasenka: kouřově modrá, šedá, černohnědá
Rtěnka: starorůžová, azalková, fuchsiová, purpurová nebo barvy slézu
Make-up: něžné, ledové tóny, tlumené barvy, např. béžová
TIP! Zvýrazněte vždy jen rty nebo oči, jinak budete ,přelíčená'
Letní typ je např. modelka Adriana Sklenaříková
Zdroj: Ona Dnes

Jarní typ ..

26. ledna 2008 v 17:30 | adellka |  Beauty
Jarní typ - Něžná plavovláska
- Pleť - je jemná, světlá, zlatavá, často s růžovým podtónem. Na slunci může zrudnout, ale nakonec se opálí.
- Oči - bývají modré, modrozelené, šedozelené, zlatohnědé, někdy mohou být i výrazné zelené nebo tmavohnědé.
- Vlasy - jsou plavé, v barvě lnu, medu či slámy. Mohou být také rusé, jahodově červené nebo hnědé, ale vždy se zlatavými odlesky.
Co se hodí k jarnímu typu?
Vždy se mohou spolehnout na jemné a svěží barvy teplých odstínech, tento typ vyzařuje teplo a světlo. Proto vsaďte na jemnost a vyhněte se bílé a tvrdým barevným kontrastům.
Vhodné barvy pro nalíčení:
Oční stíny: v pastelových tónech - šedá, teplá růžová, lososová, okrová, lipově zelená, tyrkysová, zelená a indigová
Rtěnka: lososová, korálově červená, meruňková, broskvová, humrově červená, světle hnědá, případně i hnědorůžová
Make-up: světlý až průsvitný, vyhněte se výrazným až kontrastním barvám
TIP! Můžete se dovolit skloubit výrazné líčení očí s výrazně nalíčenými rty
Jarní typ je např. herečka Petra Špalková
Zdroj: Ona Dnes

O Tereze Maxové (38) ..

26. ledna 2008 v 17:23 | adellka |  Other models
Co jste o tereze Maxové (38) možná nevěděli ..
Datum narození: 31. srpna 1969
Co ji potěší na duši: ,,Drobné věci - když si mohu déle pospat, kouknout se na hezký film, když mám takovou tu chvilku jen pro sebe, Tobík je u babičky a já mám čas zajít si třeba na masáž.''
Co má ráda: ,,Dovolenou s vypnutým mobilem, božský klid. Naposledy jsem byla na dva dny v Jeruzalémě a byl to velký zážitek. Je to místo s bohatou historií - když jsem procházela synagogami nebo třeba arabským trhem, měla jsem pocit něčeho magického. Jsem původem z židovské rodiny, a i když nejsem člověk, který by četl bibli, korán nebo se intenzivně zajímal o náboženství, nejsem věřící. Věřím, že existuje něco víc, než je člověk, v takzvané ,boží mlýny' a také v dobro.''
Co pro ni znamená modeling: ,,Je to pro mě zábava. Když jedu pracovat, tak jedu vlastně na dovolenou. Nemusím řešit každodenní problémy a starosti a navíc jedu s partou mladých, kreativních lidí, což mě hrozně baví. Dodává mi to energii a báječně se mi přitom relaxuje. Navíc - které ženě by se nelíbilo, když ji krásně nalíčí a obléknou - prostě je středem pozornosti?''
Zajímavosti: Z roku má nejraději květen, červen a září. Jak říká: ,,Před a po prázdninách.'' Vánoce tráví většinou v teple - letos se s Tobiášem a maminkou chystají do Thajska.
Životní moudro, které jí je nejbližší: ,,Co tě nezabije, to tě posílí.''
Zdroj: LIDÉ in - 11/2007

Tipy na rok 2008 ..

26. ledna 2008 v 17:18 | adellka |  Beauty
Tipy na rok 2008 v líčení ..
.. od Renaty Zelinkové
,,Trendem je sofistikované líčení s linkami na očích a rudé rty. Ten, kdo má tmavé oči, by měl sáhnout po modré barvě stínů a pro nejodvážnější líčení právě letí neonové barvy.''
.. od Veroniky Dědkové
,,Zvolte kouřové líčení očí v barvách safírové modré, fialové a černé. Nosí se dokonale upravené a zdůrazněné obočí ve stylu 60. let a Brigitte Bardot. Pohled rozzáříte rozjasňovačem a na líce používejte bronzer.''
Brigitte Bardot - Brigitte Bardot
.. od Pavla Bauera
,,Pro letošní sezonu je vhodný matný vzhled, který se prolíná s lesklými prvky, a naopak, což se bude hodit hlavně v plesové sezoně. I tam se uplatní červená rtěnka, ale bez velkého nánosu lesku. Všeobecně se ubírá na intenzitě barev. Módní budou rty ve světlejších odstínech lososové až mléčně jahodové. Oční stíny budou azurové (modrozelené) až ke kovovým odstínům, v kombinaci s téměř nenalíčenými řasami a nebo pouze lesklou řasenkou. Druhá varianta trendového líčení jsou tenké linky a umělé řasy v přirozeném vzhledu. Hodně se zdůrazňuje obočí, které je přirozenější, perfektně vyčesané, ale ne příliš tenké. Pleť musí vypadat zdravě a svěže. Celkové líčení by mělo působit jemně a lehce, ale stále zářivě.''
.. od Zdeňka Fencla
,,V současné době žádný přesný trend není, líčení je hlavně pestré. Nejoblíbenější je ,kouřové líčení očí', protože se jím oči dají dobře tvarovat. Velmi módní jsou metalické barvy, objevily se jako velký hit na módní přehlídce Oskara dela Renty. Líbí se také takzvané nahé líčení, ke kterému výborně ladí červená rtěnka. Neměla by být však lesklá, ale sytý a matná, taková, jaká se nosila ve třicátých letech.''
Zdroj: Ona Dnes

Čas Slunce ..

26. ledna 2008 v 17:11 | adellka |  Inspirations
Čas Slunce
Žlutá, žlutá a zase jenom žlutá a jinak to nebude. Návrháři tuto sezonu oblékli modelky do výrazné ojedinělé barvy. Žlutá frčí a takhle zářivá barva bude dominovat na modelech celé léto 2008! A to opravdu na všem. Od společenských šatů až po plavky. Hřejivá barva dokonce vytlačí i černou klasiku, což jasně ukázal Carlos Miele na luxusních saténových šatech. Alber Elbaz připravil pro značku Lanvin bohatě zdobené koktejly s péřovou aplikací, zatímco Veronique Branquinho vsadila na dlouhé šifonové šaty až na zem v jednoduchém splývavém střihu. Vše dozdobila lehkou kapucí. Podobný model, také s kapucí, ale v krátké délce, představila Sonia Rykiel. Takže se nezapomeňte těšit na žluťáskovou módu plnou legrace.
Carlos Miele
Lanvin
Veronique Branquinho
Sonia Rykiel
  • Zdroj: JOY

Čekejte léto 2008!!

26. ledna 2008 v 17:06 | adellka |  Inspirations
Čekejte léto 2008!!
Možná se vám to zdá předčasné, ale módní návrháři už teď vědí, co bude hitem v létě 2008. Měla byste být připravena stejně jako oni a už teď přemýšlet, co vám bude opravdu slušet a v čem oslníte. Do zaručené pětky léta patří podle Jean-Paul Gaultiera ethno look - tedy divoce smíšené materiály. Jeansy stoupají do vyšší třídy, například v kombinaci s perlami si je můžete obléct i na slavnostní příležitosti, jak na přehlídce pro Chanel ukazuje Karl Lagerfeld. Balmain sází na volné dlouhé šaty z průhledných materiálů. Velké výrazné květinové vzory budou slušet drobnějším postavám. K vidění byly na přehlídce Missoni. Gucci upřednostňuje čisté linie a tvary bez drobných vzorů. Plochy budou vyplNěny pouze jedinou barvou.
Jean-Paul Gaultier
Chanel
Balmain
Missoni
Gucci
Zdroj: JOY

Paulina Rubio ..

26. ledna 2008 v 14:30 | adellka |  Biographys & interviews
Paulina Rubio (zpěvačka)
Datum narození: 17.06.1971
Místo narození: Mexico City, Mexico
Paulina je nazývána jako Zlatá dívka Mexika nebo mexická Spice Girl. Sama říká, že věří v dívčí sílu (girl power). Za feministku se ale nepovažuje.
Celé její jméno zní Paulina Rubio Desamantes a narodila se 17. června 1971. Hudební kariéru započala velmi brzy. Ve třech letech nazpívala první písničku a v pěti byla vybrána do televize CEA. Když bylo Paulině 8 let, vzali jí do začínajícího seskupení Timbiriche. Po několikaměsíčním zkoušení Timbiriche poprvé vystoupili 30. května 1982 ve složení: Paulina, Diego Shoening, Alix Bauer, Benny Ibara, Sasha Sökol a Mariana Garza. Za více než 10 let společného života se ve skupině vystřídalo několik členů, kteří odcházeli a přicházeli. Vydali 10 alb a prodali miliony desek. Paulina skupinu opustila těsně před rozpadem.
V roce 1988 dostala Paulina roli v telenovele Vášeň a síla "Pasión y poder", kde hrála zápornou roli. V roce 1990 se objevila v další telenovele "Baila conmigo". Po rozpadu Timbiriche v roce 1992 odjela natočit své debutové album "La Chica Dorada" (Zlatá dívka) do Španělska. Album bylo brzy zlaté a platinové. S rokem 1993 přišlo album "24 kilates" (24 karátů).
V roce 1994 natočila film Polib mě na rty "Bésame en la boca", který bohužel neobstál. Pak přišly alba "El Tiempo es oro" (Čas je drahý-1995) a "Planeta Paulina" z roku 1996. V roce 1995 naposled zkusila herectví v telenovele "Pombre Niňa Rica". Po Planetě Paulině se odstěhovala do Španělska a moderovala pořad Vive el Verano.
Po 4 leté pauze se vrátila na hudební scénu s albem "Paulina", to se stalo jejím nejúspěšnějším. Prodala 2,5 milionů nosičů po celém světě, bylo několikrát platinové a tím dohnala do té doby nejúspěšnější zpěvačku Mexika a kolegyni z Timbiriche, Thalii. Přestože Thaliino album z roku 2000 "Arrasando" mělo obrovský úspěch ve světě, takového megaúspěchu jako Paulina, nedosáhlo.
Byla za něj nominována na Latin Grammy 2000, kde ve stejné kategorii soupeřila s Thalií. Navzdory všemu očekávání cenu nakonec nezískala.
Vyrukovala po vzoru Shakiry s albem "Border Girl", které je nazpívané v angličtiněš. Prvním singlem se stala písnička Don´t Say Goodbye, která zaznamenala spolu s celým albem velký úspěch od USA po Rusko.
Paulina Rubio
Paulina Rubio
Paulina Rubio
Paulina Rubio
Paulina Rubio
Paulina Rubio
Paulina Rubio
Paulina Rubio
Paulina Rubio

Alyson a Amanda Michalka ..

26. ledna 2008 v 14:17 | adellka |  Biographys & interviews
Alyson Michalka (herečka)
Datum narození: 25.03.1989
Místo narození: Torrance, Kalifornie, USA
Alyson Michalka

Alyson Michalka

Alyson Michalka

Alyson Michalka

Alyson Michalka

Alyson Michalka

Amanda Michalka (herečka, zpěvačka)
Datum narození: 10.04.1991
Místo narození: Torrance, Kalifornie, USA

Amanda Michalka

Amanda Michalka

klikněte pro zobrazení původního obrázku

klikněte pro zobrazení původního obrázku

klikněte pro zobrazení původního obrázku


Alyson a Amanda Michalka ..

klikněte pro zobrazení původního obrázku

klikněte pro zobrazení původního obrázku

klikněte pro zobrazení původního obrázku

klikněte pro zobrazení původního obrázku

klikněte pro zobrazení původního obrázku

klikněte pro zobrazení původního obrázku

klikněte pro zobrazení původního obrázkuklikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku


Audrey Hepburn ..

26. ledna 2008 v 13:55 | adellka |  Biographys & interviews
Jméno: Audrey Hepburn
Datum narození: 04.05.1929
Datum úmrtí: 20.01.1993
Místo narození: Brusel, Belgie
Místo úmrtí: Švýcarsko
Audrey Hepburn byla americká herečka belgického původu, jedna z nejznámějších tváří filmového plátna. Ačkoliv se narodila v Bruselu, své dětství strávila kvůli válce v mnoha zemích Evropy - Anglie, Holandsko. Původně chtěla být tanečnicí a baletu se také plně věnovala. Později získala stipendium na prestižní baletní škole v Londýně, kam se s rodinou po válce přestěhovala. Brzy však zjistila, že kvůli své výšce nemůže s kariérou tanečnice počítat. Ve sboru baletek si ji ale všímá filmový producent a Audrey brzy získává první malou roli ve filmu. Přijímá také nabídku na titulní roli broadwayské show Gigi a poprvé opouští evropský kontinent.
V roce 1953 přichází zásadní zlom v podobě hlavní role v novodobé pohádce Prázdniny v Římě, která Audrey Hepburn vynáší do hvězdné společnosti. Za tento film také získává debutující Hepburn v roce 1954 cenu americké filmové akademie - Oscara. Od té doby se objevuje v nejklasičtějších dílech kinematografie jako jsou například:
- Sabrina (1954)
- Vojna a mír (1956)
- Funny Face (1957)
- The Nun's story (1959)
- Snídaně u Tiffanyho (1961)
- Šaráda (1963)
- My Fair Lady (1964)
- Čekej do tmy (1967)
- Robin a Mariana (1976)
…a mnoha dalších. Svou poslední filmovou roli ztvárnila ve svých 60 letech ve Spielbergově Navždy (1989).
Ačkoliv sama Audrey trpěla vážnou formou mentální anorexie a její nízká váha narušovala i osobní život (opakovaně potratila), představovala pro mnohé nový typ krásy. Její útlý vzhled často řídil vývoj módy a dodnes zůstává symbolem elegance.
V osmdesátých letech se věnovala především práci pro humanitární organizace. V roce 1987 se stala oficiálním velvyslancem dobré vůle UNICEF. Cestovala do rozvojových zemí, jako například do Somálska, kde se snažila pomáhat hladovějícím dětem.
20. ledna 1993 umírá ve švýcarském Tolochenaz na rakovinu.
Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
Audrey Hepburn


SS '08 .. MaxAzria

26. ledna 2008 v 11:28 | adellka |  Fashion Shows
SS 2008 ..

SS '08 .. Chloé

26. ledna 2008 v 11:25 | adellka |  Fashion Shows
SS 2008 ..
Paulo Melim Andersson

Sports shoes ..

26. ledna 2008 v 11:06 | adellka |  Shoes
Sports Shoes ..
Thumbnail view of shoeAdidas
Thumbnail view of shoeAdidas
Thumbnail view of shoeAdidas
Thumbnail view of shoeBaby Cham
Thumbnail view of shoeBaby Cham
Thumbnail view of shoeDCS
Thumbnail view of shoeDCS
Thumbnail view of shoeFred Perry
Thumbnail view of shoeLacoste
Thumbnail view of shoeNike
Thumbnail view of shoeNike
Thumbnail view of shoePuma
Thumbnail view of shoeReebok
Thumbnail view of shoeVans

Graphic Tees ..

26. ledna 2008 v 10:49 | adellka |  Clothing
Graphic Tees ..
Jaká nebo jaké tričko se ti líbí nejvíc ?? :)
Boy Cut Sheer Crew TeeSmurfette Tee
Make Cookies Not War TeeBatgirl Tee
Peacock Feather Wash TeeGarfield Gotta Have Style Tee
Trompe L'Oeil Tie & Braces TeeGuns N'Roses Tee
Drunken Skeleton TeeSmurfs Tee
Blythe TeeWonder Woman Logo Tee
Gangsta Ape TeeNylon Lisa Grue V Neck Tee
Recycle Oscar TeeSave Our Planet Tee
Batman Logo Baseball TeeDisney Couture Classic Mickey Baseball Tee

Dresses ..

26. ledna 2008 v 10:32 | adellka |  Clothing
Dresses ..
- $24
- $22
- $22
- $22
- $24
- $18
- $27
- $27
- $25
- $23
- $28
- $23
- $20
- $25
- $20
- $28
- $25
- $23
- $28
- $35
- $36
- $59
- $39
- $39
- $44
- $29
- $39
- $42
- $29
- $79
- $34


Ashley Tisdale

25. ledna 2008 v 17:07 | terka |  Celebrity Style
Steal her style: Louis Vuitton Monogram Canvas Sac Chien, Lola gold Gladiator Thong, Marni cardigan and Gold and Black Beaded Bracelet

Marni S/S 2008 make up backstage

25. ledna 2008 v 17:06 | terka |  Beauty
d