Douceur ♥ & TerQqa

Chystá se film o Paris Hiltonové

30. června 2007 v 16:17 | terka :) |  Paris Hilton

Někdo musí dřít celý život a být nejlepším z nejlepších, aby stálo za to o něm natočit film.

Jenže zpitce a povalečce z vyšších vrstev Paris Hiltonové stačí o trošku nižší IQ než je potřeba na průměrné uvažování a
Jenže zpitce a povalečce z vyšších vrstev Paris Hiltonové stačí o trošku nižší IQ než je potřeba na průměrné uvažování a trošku hereckých slzivých zkušeností při zatýkání a hned bude filmovou hvězdou. Paris, dědičku hotelového impéria, si v biografickém snímku zahraje o nic méně problematická Lindsay Lohanová. V projektu se počítá i s Britney Spearsovou.
"Probíhají prozatím jednání s jednou velkou filmovou společností. Ve filmu každopádně počítáme s Lindsay Lohanovou v roli Paris a na soundtracku stoprocentně zazpívá Britney Spearsová," citoval Daily Mail nejmenovaný zdroj z produkce.
Paris, Lindsay i Britney si toho mají dost co říct. Vymetly spolu nejeden večírek a všechny tři vědí, co dokáže s člověkem udělat přemíra alkoholu. Lindsay se nyní léčí ze závislosti na kdečem v protialkoholní léčebně. I Britney si letos vyzkoušela život na odvykací kúře. Paris pro změnu před několika dny opustila vězení, kde si odpykala trest za řízení automobilu bez řidičáku. Paris a Lindsay jsou údajně i výborné kamarádky a rády si přehazují partnery, řecký hezoun Stavros Niarchos o tom ví své.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama